![]() |
silly season 2005
We zijn bijna halfweg in het F1 seizoen dus we kunnen weer beginnen. laatste geruchten: Coulthard onderhandeld met BAR om Button te vervangen en ferrari zou Kimi benaderd hebben. (bron: autosport)
|
Quote:
|
Quote:
|
en coulthard blijft nog een jaartje langer proberen WK te worden bij red bull :D
|
Silly Season voor 2006
Dat Massa van Sauber naar Ferrari gaat is nu officieël geworden en de carrousel voor de andere plaatsen is in volle gang. De centrale persoon in dit spelletje is Jenson Button. Moet hij naar Williams? Mag hij blijven bij BAR? Of is er de optie: Frank W., bekijk het maar ..........ik neem een sabbatical en betaal de boete-clausule wel ;) 16 miljoen USDollar boete mag geen probleem zijn als je 88 miljoen USDollar gaat vangen van Honda voor een 5-jarig contract. Wat meteen aangeeft wat de toekomst van BAR is...dat zal binnen no-time gewoon Honda zijn ;)
De andere "ringmaster" in dit spelletje is Barichello. Gaat hij naar BAR? De F1-loopbaan van Sato loopt op zijn laatste benen. Heidfeld die als Duitser meegaat van Williams naar BMW. We gaan een leuk tussenseizoen tegenmoet. |
Een vroeg gokje naar de line up van volgend jaar:
* Ferrari: M. Schumacher - Massa * McLaren: Raikonnen - Montoya * Toyota: R. Schumacher - Trulli * Renault: Alonso - Fisichella (tot hier redelijk zeker) * BAR: Barichello - Davidson (Sato?) * Williams: Button - Webber * BMW: Heidfeld - Villeneuve * Red Bull: Coulthard - Klien (Luizzi?) Als Button bij BAR mag blijven, wordt het helemaal kofiedik kijken bij Williams en BMW. |
Quote:
Heidfeld kon weleens blijven bij Williams met het vooruitzicht op 2007, Williams-Lexus/Toyota ;) Alexander Wurz en Pedro de la Rosa zijn in beeld bij BMW............Villeneuve krijgt een oprotpremie mee......... Alle opties in het onderstaande artikel: Quote:
|
Ze doen ook aan partnerruil in de F1 :D
Fisi: Renault => Williams Webber: Williams => Renault Quote:
|
Williams schijnt nu ook een optie te hebben op Heidfeldt voor 2006. Williams zou Heidfeldt willen gebruiken om BMW te "overtuigen" toch nog motoren te leveren volgend jaar.
bron: pitstop.tv |
Button en Heidfeld, dat zijn de twee pionnen dit jaar...........en overal zit Sir Frank met zijn vingers tussen ;)
Quote:
|
Niet echt een goede keuze van BAR om Barrichello aan te trekken. De Ferran zal z'n best wel gedaan hebben om z'n landgenoot aan een stuur te helpen...
|
Williams Cosworth 2006 => Dan gaan we Button terug zien bij BAR........
|
..en Heidfeld blijft propertjes samen met Webber in de Williams-Cosworth zitten.
Webber heeft dus 1 jaartje BMW gereden, en nu krijgt hij weer Cosworths, na Minardi en Jaguar. Volgens mij gaat er 1 dupe zijn: Takuma Sato. Misschien keert die wel terug naar Jordan/Midland ? Sato-Karthikeyan/Monteiro. En dan nog twee nieuwe betaalcoureurs (Baumgartner ?) die de Nederlanders bij Minardi vervangen, en we zijn rond voor seizoen 2006 :D |
Maar het is helemaal nog niet zeker dat Barrichello naar BAR gaat, er is enkel gekend dat hij reeds een meerjarig contract getekend heeft bij "een team".
Kan dus evengoed Williams of BMW zijn. Al denk ik dat BAR de realistische optie is.... |
Quote:
|
All times are GMT +2. The time now is 11:07. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.