![]() |
Uitzendschema Radio Le Mans:
http://www.yoursportradio.com/schedule.html |
Even afgesplitst, kunnen we deze thread voor Le mans 2005 gebruiken.
|
Leuk verhaaltje van Corvette C6-R coureur John O'Connell op Speedtv.com:
http://www.speedtv.com/articles/auto/roadracing/17599/ Een "postcard" waarin hij beschrijft hoe de dagelijkse gang van zaken uitziet in de paddock. Nooit geweten dat de coureurs van de grote teams bleven slapen in die container-gebouwen. Dacht altijd dat dit bestemd was voor het plebse volk dat VIP heet ;) |
lemans.org ligt op zijn gat qua tijden, dan maar de radio...........maar die heeft ook last van kuren :(
|
Quote:
Greetzz.. Corvetteboy |
Zal wel aan het weer liggen ;) Il pleut
|
20:11, Green Flag
Greetzz.. Corvetteboy |
Live racen bij Lammers: http://www.janlammers.com/livepopup/telemetry.asp
|
|
De wagen van Vanina Ickx is ineens van de tabel verdwenen???
|
Quote:
|
Quote:
Weer werk aan de winkel :) |
verschil audi-pescarollo is kleiner dan ik verwacht had. Kan wel is heel spannend worden.
|
Quote:
|
Mooie tijd van Bouchut...
|
Loeb is even naast de piste gaan rijden. Tja, dat heb je met die rallymannen :+
|
Quote:
|
Quote:
|
Quote:
|
Ja lap, brandt er één wagen en natuurlijk is het die van Vanina :(
|
Het begint op te drogen. Montagny heeft er een rondje 4:07 uitgeperst.
Werkt de RfH telemetrie goed bij jullie? Bij mij gebeuren de updates zeer traag. Misschien ligt het aan mijn internet connectie. |
Welk spelletje is AM aan het spelen? Het gaat om de voorkant van de wagen. Tijdens de keuring hadden ze die vooruit gestoken neus, vandaag tijdens de training de neus die naar achteren wegbuigt.
|
Quote:
|
Quote:
|
Quote:
|
Quote:
http://boutique.lemans.org/24heuresd...4AIMG_2137.jpg |
Quote:
Quote:
|
bronvermelding bij die foto graag
|
Quote:
|
Net op Radio Lemans gehoord dat de mechanic bij RollCentre "OK" is ...
Hopelijk doen ze morgen beter. |
De Chamberlain Lola ziet er niet zo fris meer uit:
http://boutique.lemans.org/24heuresd...4AIMG_2207.jpg |
Waarschijnlijk hebben we nog geen ware toedracht gezien van de aanwezige spelers.
Door de regen zal er wel het één en ander geprobeert zijn maar de meeste teams zullen niet aan een wet setup werken. Algemeen wordt aangenomen dat het weekend droog én warm zal verlopen, dus hebben ze geen boodschap aan een dergelijke setup. Enkele teams hebben zelfs tijdens de sessies hun race motor ingebouwd om deze reeds enkele kilometers te laten maken. Hopelijk hebben we morgen wel een droge sessie zodat we een beter beeld krijgen van de strijdwagens. |
Quote:
|
Quote:
|
Mag dat eigenlijk twee verschillende fronts hebben? Auto wordt toch gescrutineerd met maar één bepaald front?
|
Weet iemand of Vosse die tijd zelf gereden heeft of een teammaat van hem ?? :) in ieder geval mooie prestatie tot nu toe :)
|
Vosse zelf blijkbaar. Hij was de eerste die probeerde op slicks rond te rijden, maar dit ging totaal niet en na 1 rondje is hij intermediates komen steken.
De G-Force Courage is trouwens tegen de muur gegaan :( Een slecht begin. |
Quote:
|
De twee Pesca's op kop zoals verwacht maar de Audi's zijn niet ver weg............ik zet mijn centen op alweer een Audi overwinning ;)
|
De Pescarolo's zijn inderdaad veruit het snelst, maar vanwege Audi's betrouwbaarheid kun je wel eens gelijk hebben.
|
All times are GMT +2. The time now is 13:09. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.