De Paddock

De Paddock (http://www.depaddock.eu/forum/index.php)
-   Autosport algemeen (http://www.depaddock.eu/forum/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Support-races tijdens de 24 uur van Zolder. (http://www.depaddock.eu/forum/showthread.php?t=11204)

Mark 22-08-2005 22:15

Support-races tijdens de 24 uur van Zolder.
 
Uit de press-release van de Legends:

Quote:

Volgend weekend zullen de Legends Cars Benelux Series ongetwijfeld een vol startveld ontvangen op het circuit van Zolder, waar eind augustus traditioneel veel volk is. Deze afspraak kondigt zich alvast veelbelovend aan... "In Croix-en-Ternois, waren er 14 wagens op de piste," vertelt Jean-Louis Meynart, de patron van de competitie. "Omdat we de laatste hand leggen aan enkele nieuwe wagens, denk ik dat we in Zolder een startveld van 17 of 18 wagens op de baan krijgen. We hebben de namen van de Guests nog niet bekend gemaakt, maar ik kan je nu al verzekeren dat we schoon volk aan de start krijgen van de 4 races over 20 minuten die dit weekend op het programma staan..."
Dat valt dan goed mee, het aantal Legends.................tja en nu begint het gissen: Welke hotschot zien we terug in een Legend ;)

serge 24-08-2005 12:01

Aan de manier waarop zo een Legend rijd, en de rijkunsten van de 'hotshots' in acht genomen denk ik eerder aan "welke hotschot zien we in de grindbak"... :)

Nicki_Mks 24-08-2005 12:19

Er is voor die races in het programma maar 20' voorzien. Is dat 15'+1 ofzo?

Mark 25-08-2005 23:32

Quote:

Originally Posted by serge
Aan de manier waarop zo een Legend rijd, en de rijkunsten van de 'hotshots' in acht genomen denk ik eerder aan "welke hotschot zien we in de grindbak"... :)

Echte Hotshots heb ik niet gezien...........maar wel zeer spectaculair scheurwerk tijdens de nachtraning. die kistjes gaan goed hard door de bochten, driften dat het een plezier is om naar te kijken. Die wil ik wel vaker als supportrace op het programma ;)

Raceboy 25-08-2005 23:34

Donuts in het midden van een qualifying. :D

Maarten 26-08-2005 00:47

wij hebben in de fun cup op silverstone ooit ook deze wagentjes in het voorprogramma gehad, idd zeer spectaculair .. ik meen zelfs dat jean-louis meynaert deze daar heeft ontdekt toen hij zelf nog zeer actief was in de fun cup! Puur spektakel en op deze moment nog niet té grote namen die hierin actief zijn ... dat kan wel eens een aantrekkingspool vormen voor liefhebbers volgend jaar!

Pascal 26-08-2005 02:16

Ik heb ze zowel tijdens de qualifs als vandaag tijdens de race gezien. Heb de indruk dat deze bolides niet echt makkelijk te besturen zijn. Vooral vandaag tijdens de wet-race hadden ze het moeilijk. We zagen echter zowel spannende gevechten aan de kop als in het middenveld.

In ieder geval een aantrekkelijke aanwinst. Laat ze nog iets talrijker worden (vandaag 17 aan de start) en dan zijn we er.

Kortom : leuk...

C U

Eddy V 26-08-2005 20:30

Ik ben die dingen gewend van in Engeland, maar daar hebben ze de Legends natuurlijk iets beter onder de knie (ik heb de "belgische" nog niet gezien).
100 % sper, geen gewicht voor de beschikbare pk's, brede banden. Meestal eindigen de wedstrijden daar met een rode vlag ipv de geblokte. Wegens brokken natuurlijk. Leuk om te zien, zeer leuk. Bangelijk ook trouwens als ze met zijn allen op de eerste bochten toescheuren. :applaus:

Raceboy 26-08-2005 20:40

in Engeland heb je zelfs twee kampioenschappen een oval en een circuitkampioenschap.

Eddy V 28-08-2005 09:52

Eigenlijk 3 Raceboy, er is nog een Schots kampioenschap. Maar het oval ding is maar bijkomstig en de Schotten zijn helemaal :crazy: .
Zolder was maar "matig" in Legend termen, maar de omloop is eigenlijk iets te lang om het goed te laten overkomen.
Maar toch applaus voor dit initiatief.

Maarten 28-08-2005 17:22

hoe zat het wat resultaten betreft bij de andere races, oa mini?
ik zag verdonck precies in een andere wagen of heeft deze een ander kleurtje gekregen?

Yannick R 28-08-2005 17:37

Quote:

Originally Posted by Maarten
hoe zat het wat resultaten betreft bij de andere races, oa mini?

http://www.autosport.be/

Die Donna mini reed ook goed mijn gedacht !

Baron 28-08-2005 22:04

Quote:

Originally Posted by Eddy V
Zolder was maar "matig" in Legend termen, maar de omloop is eigenlijk iets te lang om het goed te laten overkomen.

Het eerste optreden van de Legends in Zolder vond ik toch een schot in de roos. Close racing, slipstreamen, driften, uitremmanoeuvres en positiewissels ŕ volonté. En wat me ook opviel: er wordt bij die Legends ondanks al het racespektakel zeer sportief gereden. Dit was een echte verademing tegenover de platvloerse rampartijen die we de laatste jaren in de diverse Clio Cups te zien kregen. Voor mij mogen ze de Legends in Zolder nog meer in de programma's opnemen. :worship:

Autofan 29-08-2005 10:58

Groot gelijk, Baron. Ik sluit me volledig aan bij uw mening. De winnaar van de laatste Legend race maakte een 3-tal donuts na afloop van de race in de Rea, ook spectaculair :)

Eddy V 29-08-2005 13:04

Quote:

Originally Posted by Baron
Voor mij mogen ze de Legends in Zolder nog meer in de programma's opnemen.

Klopt Baron, ik schreef "matig" omdat ik de rijstijl van over de plas gewend ben. (Daar zijn de Legends meer berucht dan beroemd.) Maar het was inderdaad een positieve verademing nog eens echte racers aan het werk te zien. :applaus:

ph.bonneel 29-08-2005 16:33

Nico Verdonck reed deze keer met wagen van Philip Daelemans, k stond naast hem op startgrid. Was een leuke race, voor een keer sloeg alles mee tot een sensor van abs er weer anders over besliste. Tijdens 2de race (na volledig achteraan te zijn gestart wegens opgave in 1ste race) was het leuk om te strijden met Kelly voor de 10de plaats. Kelly, als je dit leest: 'k vond het super leuk en sportief, beter dan in Francorchamps!! Thx

camso belgium 30-08-2005 19:49

Nu zondag 4 september komen 21 Engelse Oval Legends naar Warneton. Close Racing van de bovenste plank.


All times are GMT +2. The time now is 20:53.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.