De Paddock

De Paddock (http://www.depaddock.eu/forum/index.php)
-   Toerisme wagens (http://www.depaddock.eu/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Btcs 2006 (http://www.depaddock.eu/forum/showthread.php?t=11897)

insanity 17-12-2005 12:38

Btcs 2006
 
Ook voor de BTCS wordt 2006 weer een seizoen vol uitdagingen:

De Roadsters worden uit het hoofdveld gelicht en gaan twee sprintraces van 25' rijden - het hoofdveld blijft 2x90' + 1x 12U op 10+11 juni (onder voorbehoud).

Er staan ook een aantal nieuwe projecten op stapel zoals die prachtige SEAT Leon Cupra die hier al eerder op het forum werd voorgesteld, een Renault Megane Trophy (!), mogelijk een Ferrari 360 Challenge, een Peugeot 406 ...

Meer info op http://www.btcseries.be/

Groetjes :eek:

smiley 17-12-2005 13:24

naar die megane throphy ben ik toch eens benieuwd !
wie zou op die wagen rijden ? en welk team ?

Raceboy 17-12-2005 13:50

mooie toerwagen die ferrari :rolleyes:

smiley 17-12-2005 14:09

waar zijn eigelijk al die opel Astra Silhouette's naar toe?? zulle deze ooit nog in de btcs rijden?

FIRE 17-12-2005 14:41

Quote:

Originally Posted by insanity
een Peugeot 406 ..

Een silhouette wagen uit het Franse toerwagenkampioenschap?

Mr.Dallara 17-12-2005 17:34

Quote:

Originally Posted by raceboy
mooie toerwagen die ferrari :rolleyes:

Zeer zeker :rolleyes: !
Dat ze dan ineens ook maar al de GT's verbieden (zoals het zou moeten) in de Belgian TOURING CAR Series. Als ze die GT top dan wegdoen wil ik wel is zien wat er nog over blijft. ;) Max een 8tal (prachtige) silhouette's, en voor de rest het niveau van de TC.
Terwijl je dan steeds hoort dat de Belgian TOURING CAR Series een tegenhanger :D :crazy: is van de Belcar... :)

Hoelang gingen ze GT's toelaten om het kampioenschap op te starten?
Hoelang bestaat de BTCS al?
;)

Het zelfde met roken, eens je ermee begint stop je niet meer...
of mss eens wat nicotine pleisters opsturen naar Christian Lahaye en PRC... :)

smiley 17-12-2005 18:21

Quote:

Originally Posted by Mr.Dallara
Zeer zeker :rolleyes: !
Dat ze dan ineens ook maar al de GT's verbieden (zoals het zou moeten) in de Belgian TOURING CAR Series. Als ze die GT top dan wegdoen wil ik wel is zien wat er nog over blijft. ;) Max een 8tal (prachtige) silhouette's, en voor de rest het niveau van de TC.
Terwijl je dan steeds hoort dat de Belgian TOURING CAR Series een tegenhanger :D :crazy: is van de Belcar... :)

Hoelang gingen ze GT's toelaten om het kampioenschap op te starten?
Hoelang bestaat de BTCS al?
;)

Het zelfde met roken, eens je ermee begint stop je niet meer...
of mss eens wat nicotine pleisters opsturen naar Christian Lahaye en PRC... :)

ze moeten gewoon de tourisme wagens van de belcar in de btcs late rijden en de gt's van de btcs in de belcar..:cool:

Mark 17-12-2005 18:35

Quote:

Originally Posted by smiley
ze moeten gewoon de tourisme wagens van de belcar in de btcs late rijden en de gt's van de btcs in de belcar..:cool:

Maar denkt die bende blauwe blazers in Brussel nou net ff anders over ;) Zullen we eens mailtje sturen naar de PRC dat we het niet eens met de naam van de klasse? Of de naam waar maken qua wagens of de naam aanpassen gezien de deelnemende wagens. Hoe schrijf je Belcar in het frans? :D :D

Eddy V 18-12-2005 11:55

Bellevoiture? :D

Racingworld.be 18-12-2005 14:18

Quote:

Originally Posted by Mark
Maar denkt die bende blauwe blazers in Brussel nou net ff anders over ;) Zullen we eens mailtje sturen naar de PRC dat we het niet eens met de naam van de klasse? Of de naam waar maken qua wagens of de naam aanpassen gezien de deelnemende wagens. Hoe schrijf je Belcar in het frans? :D :D

Die door jou zgn 'bende blauwe blazers in Brussel' is al langer dan vandaag wakker. Kan trouwens niet van iedereen gezegd worden, zoniet was er al 'tussen de regels door gelezen'. Partij 'A' wenst niet beter, Partij 'B' heeft z'n twijfels en onze 'nationale' Partij zweeft tussen de twee. Het is geen geheim dat het de doelstelling was (en is!) om enerzijds een volwaardig GT-kampioenschap, anderzijds een nationaal 'T-kampioenschap' uit de grond te stampen. Wie dit niet snapt, dient dringend eens de visie van Partij A en Partij B te bekijken. Samen...

Elk van de eerste twee partijen krijgt van mij een waardering. De derde partij... tja... Knopen doorhakken is hun taak... Een verdomd moeilijke taak, met alle respect vandien. Als het enkel en alleen aan de supporters lag, dan ware het al lang gebeurd. Maar er zijn ook nog andere belangen mee gemoeid hé. Belcar was de trendsetter (een originele mix van Gt's en T's), BTCS volgde (al was het nooit de bedoeling om te blijven 'volgen').

Zijn we niet een beetje te verwend? Twee kampioenschappen op dezelfde basis in een dergelijk klein landje? Dat het niveau nog steeds verschilt, daar ben ik voor de volle 100% mee akkoord, maar de basis is niet zo breed, als je op enkele kilometers van elkaar leeft. Laat die "bende blauwe blazers", zoals je hen noemt, nu maar eens de knoop doorhakken. 2006 is onmogelijk, maar voor 2007 blijken er toch mogelijkheden te zijn... Zoniet: 'Ollanda' biedt misschien een oplossing? :crazy: Zoals ze er al zovelen boden :applaus: (No Hard Feelings)

Dries De Smet

Mark 18-12-2005 15:51

Kan iemand bericht 10 van deze thread vertalen? Zelfs Altavista's Babel Fish begrijpt er niks van :D

Peter Baert 18-12-2005 20:08

Het rapport "België gaat tenonder" van de Vlaamse Warandegroep, het deficit van 10 miljoen euro van het Waalse Rode Kruis (met de vraag vanuit Wallonië aan de Vlaamse afdeling om de put te helpen vullen), het getalm rond Brussel-Halle-Vilvoorde, de pogingen van de overwegend Franstalige Oost-Brusselaars om de nachtvluchten de andere kant richting Meise, Grimbergen, Merchtem te sturen, de koehandel rond Francorchamps, (we komen er :)) de Franstalige dominantie binnen RACB, en nu dus de discussie tussen Belcar, BTCS en RACB. Een kleine greep uit de dagdagelijkse Belgische realiteit.

Ik vond het wat ongepast van RACB-baas Michel Jodogne om vorige dinsdag in La Dernière Heure de Belcar, en dus Zolder, met de vinger te wijzen. De RACB stuurt aan op minder nationale weekends. Praktisch bekeken, correcte gedachte. Maar waarom zou Belcar zich moeten aanpassen aan BTCS? Iemand?

Jarenlang is Zolder en al wat Zolder op poten zette stiefmoederlijk behandeld door Brussel. Hoe lang heeft het niet geduurd vooraleer Belcar nationale status kreeg. BTCS kreeg na één seizoen al nationale erkenning, op voorwaarde dat BTCS zich zou beperken tot Toerisme.

Maar kom, het mocht voor één keer van de toenmalige RACB Sport dat BTCS ook nog GT's zou toelaten. Eén keer, één seizoen. Alles is nu zo geëvolueerd dat we inderdaad twee dezelfde kampioenschappen hebben. Zet twee autosport-leken voor een TV, laat hen Belcar en BTCS zien en vraag dan naar het verschil.

En nu? Inderdaad. Teveel raceweekends. Tja. Gaan die van Zolder, en met hen de Vlaamse autosport, weer moeten inbinden? Wie heeft wie nog nodig nu? De RACB de Belcar of omgekeerd?

Ondanks de Vlaamse cel rond Koen Wijckmans vrees ik dat er "iets hogerop" nog niet veel gewijzigd is. De wat verbloemde kritiek van Jodogne aan het adres van Zolder is daar weer een bewijs van.

Naar ik begrepen heb, is het samengaan van de nationale Belcar en de provinciale Touring Cup tijdens één weekend nog niet helemaal goedgekeurd. Tja. Zou Kuismanen in Finland blijven, mocht Belcar het speerpunt worden van de Vlaamse Autosport Federatie? Zouden de Britten de oversteek niet meer maken? Moet Zolder niet gewoon het been stijf houden en zich eventueel afscheuren, als het echt niet anders kan? Geen compromissen meer?

Nog dit. Wie het Belgische model verdedigt, wordt op handen gedragen. Wie voor Vlaamse onafhankelijkheid pleit, wordt ofwel verweten VB-er te zijn ofwel ontslagen. Vraag het maar aan de Vlaamse topman van McKinsey, die deel uitmaakt van de Warande Groep. De man heeft ontslag moeten nemen ...

smiley 18-12-2005 21:22

maar als je het btcs enkel en alleen tourisme's toelaat,en de belcar voor de gt's houd heb je een tourisme en een gt kampioenschap
En als je dan in de touring cup allebij soorten wagens toelaat heeft dat kampioenschap ook weer iets wat de andere kampioenschappen in belgië niet heben... een mix en dat maakt de touring cup dan ook weer op een manier 'speciaal'.
en wanneer die kampioenschappen zijn ingedeeld kan je mooie weekends samenstellen
een buitelandse trip voor de 'btcs' en de 'belcar (gt's)'
een weekend op spa met de 'btcs' en de 'touring cup'
een weekend in zolder met de 'belcar' en de 'touring cup'
een weekend in spa met de belcar en een buitelands kampioenschap (vb. british gt)
enz. ...
dan heb je nog altijd een deel weekenden op de kallender en de kampioenschappen zijn ook nog eens mooi verdeeld.. wat wil je dan nog meer ?

een negatief punt van het verdwijnen van de tourisme wagens uit de belcar zou dan wel zijn dat we waarschijnlijk nooit dtm wagens in de belcar zulle zien mee rijden..
ook in het btcs zouden ze niet thuis horen (de silhouettes wat nu mee rijden hebben zeker v6 motoren ?)

maarja het samensmelten van de belcar en de touring cup en afentoe de btcs is toch al een mooi begin !!

nog een vraagje over de btcs; mogen er v8star wagens mee rijden ?

Mr.Dallara 18-12-2005 21:38

Quote:

Originally Posted by smiley
maar als je het btcs enkel en alleen tourisme's toelaat,en de belcar voor de gt's houd heb je een tourisme en een gt kampioenschap

:no: Zo gaat het ook weer niet op hé ;)

BTCS zou idd enkel en alleen tourwagens mogen toelaten.
Maar de Belcar is nu eenmaal een kampioenschap met GT's EN Tourisme wagens ;) Dat is hun formule en ook hun succes geweest en het kampioenschap zo groot gemaakt tot wat het nu is.

OK, met de nieuwe regelementen zullen er (sommige) tourisme wagens in de Belcar in het nadeel zijn. Daardoor mss ook wat minder tourisme wagens zijn in de Belcar 2006 :(:(. Maar de Tourisme klasse (nu vooral klasse 3) mag en kan niet ontbreken in de Belcar. Wat dat is nu éénmaal DE Belcar ;)
Bij de BTCS is het een heel ander verhaal ;)


DTM en V8star wagens in de BTCS toegelaten?? Weet ik niet.
Maar als er een deelnemer met dergelijke wagen wil racen in de BTCS, zal PRC wel snel het regelement aanpassen... ;)

Mark 18-12-2005 21:40

Quote:

Originally Posted by smiley
een negatief punt van het verdwijnen van de tourisme wagens uit de belcar zou dan wel zijn dat we waarschijnlijk nooit dtm wagens in de belcar zulle zien mee rijden..

DTM wagens zijn verboden in de Belcar, staat te lezen in het nieuwe technische reglement van de Belcar 2006.

Quote:

Originally Posted by Peter Baert
Moet Zolder niet gewoon het been stijf houden en zich eventueel afscheuren, als het echt niet anders kan? Geen compromissen meer?

JA!!!!!


All times are GMT +2. The time now is 01:10.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.