De Paddock

De Paddock (http://www.depaddock.eu/forum/index.php)
-   Modelbouw - Algemeen en vraagbaak (http://www.depaddock.eu/forum/forumdisplay.php?f=67)
-   -   Nieuwe aanwinst: 1/18 AA Porsche 2.1 RSR Turbo (http://www.depaddock.eu/forum/showthread.php?t=15993)

MFahrer 05-08-2007 19:52

Nieuwe aanwinst: 1/18 AA Porsche 2.1 RSR Turbo
 
Deze week met den Ben naar een miniatuurwinkelke geweest en deze schoonheid meegebracht! Nog eentje voor in de vitrine! Deze nieuwe 2.1 RSR Turbo van AutoArt kon niet ontbreken en staat trouwens mooi in de kast tov zijn opvolger: de 935 Turbo! Kheb een paar AutoArts, maar dit nieuwste model van de bekende firma is wel de mooiste die ze al hebben uitgebracht! Het model is enorm gedetailleerd voor een AutoArt te zijn, hij kan qua kwaliteit bijna naast de Exoto staan vind ik!

Enjoy:
http://ikandeez.net/av-blink/rsrturb..._turbo_001.jpg

http://ikandeez.net/av-blink/rsrturb..._turbo_003.jpg

De motor:
http://ikandeez.net/av-blink/rsrturb..._turbo_004.jpg

Bekabeling:
http://ikandeez.net/av-blink/rsrturb..._turbo_005.jpg

Interieur:
http://ikandeez.net/av-blink/rsrturb..._turbo_006.jpg

http://ikandeez.net/av-blink/rsrturb..._turbo_007.jpg

Alles open:
http://ikandeez.net/av-blink/rsrturb..._turbo_008.jpg

...

MFahrer 05-08-2007 19:53

De gigantische achtervleugel:
http://ikandeez.net/av-blink/rsrturb..._turbo_012.jpg

http://ikandeez.net/av-blink/rsrturb..._turbo_013.jpg

De neus:
http://ikandeez.net/av-blink/rsrturb..._turbo_010.jpg

Voor de mensen die m'n 1/18's niet weten staan in m'n huis: ze staan in een uitsparing in de muur in een vitrinekast tussen de living en de gang! Die uitsparing staat zo op ons bouwplan ook... Het is de bedoeling de vitrinekast te vullen met enkel BMW's en Porsches van goeie kwaliteit. De onderste rijen (Ferrari's en VW's) staan er nu enkel nog ter aanvulling, maar die gaan dan met den tijd naar de jongens hun kamers... Wat er zeker nog moet inkomen is een nieuwe 997 GT3RS, een 917k en LH, 996 GT3R Gordon, 993 GT2, 911 2.8 RSR (lm 1973), BMW 635CSI Worksversion, BMW 3.5CSL, BMW M3GTR, BMW M1, ... Maar dan staan ze al mooi met 3 op één blad en dan ben ik meer dan duizend euro armer!
http://ikandeez.net/av-blink/rsrturb..._turbo_014.jpg

Van die kwaliteit moeten ze allemaal worden:
http://ikandeez.net/av-blink/rsrturb..._turbo_015.jpg

Deze RSR Turbo wordt binnenkort ook gebouwd voor te slotten uiteraard. Er ligt een ESCI kit te wachten om gebouwd te worden! :gas:

G.

Guido 06-08-2007 13:02

De meest originele vitrinekast die ik al gezien heb!! :applaus:

frankgoes 17-09-2007 18:12

Inderdaad een prachtige vitrinekast
zelf gemaakt?

Porsches komen hierin tot hun recht

door je fotoreportage heb ik toch weer zin gekregen om mijn 30 jarige 1/24 Martini RSR turbo in blue wonder te steken en de decals te vernieuwen


Groetjes
Frank

Brecht 17-09-2007 18:42

Zeer leuke Porsche.
Ben zelf ook grote miniatuurverzamelaar.
Ik spaar wel eerder modernere Le-Mans wagens.
Alhoewel een M3 GTR van Schnitzer wel nog op het verlanglijstje staat :p

Mijn verzameling, hier te bekijken : http://forum.depaddock.eu/showthread.php?t=16213 ;)

MFahrer 18-09-2007 06:47

De vitrinekast heb ik op maat laten maken, heb wel een tijdje gezocht naar iemand die dat kon doen voor een aanvaardbare prijs! De plannen van ons huis hebben we zelf getekend en die opening was daar meteen in opgenomen.

Ondertussen zijn er nog enkele van de Ferrari's naar m'n zoontje z'n kamer verhuisd en die zijn vervangen door enkele leuke nieuwe modelletjes!

G.

Gèrre 18-09-2007 08:56

is wel een zeer originele vitrinekast, je kan het model langs elke zijde bekijken. En de porsche ziet er zeer goed uit echt wel een gigantische achtervleugel :)


All times are GMT +2. The time now is 19:34.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.