Jammer genoeg heb ik het budget niet om een écht racemachien te kopen, en streetracen vind ik onverantwoord. Dan maar het zaagmachien en tournavies bovengehaald om mijn eigen simulator ineen te knutselen.
Hetgeen eerst als speelgoed voor mijn zoon bestemd was, is uitgegroeid tot een verslavende hobby voor pa. Ik heb het natuurlijk over Gran Turismo op de PS.
Om de simulatie zo sterk mogelijk te maken, heb ik onder de racestoel een woefer ingebouwd, zodat je de curbs en motortrillingen lekker in je kont voelt. Aan de voeten staan nog twee grote speakers, om dit effect nog te benadrukken.
Links van het stuur staat de PS2-console, rechts ervan een Logic3 soundmachine, met een basreflex-gat, zodat je de wind op je handen en gezicht voelt.
GT-fanaten, kom maar af als je het ook eens wil proberen.