Quote:
Originally posted by Marshal
[B]-Bridgestone banden met zes groeven !!!!!!!!
|
Wel opmerkelijk dat Renault niet voor Michelin gekozen heeft.
Quote:
Originally posted by Marshal
[B]De organisatie denkt dat 15 teams geen probleem is maar waar moeten die vandaan komen? In de F3000 rijden er eigenlijk maar zeven teams rond........die andere twee zijn eigenlijk niet meer dan satellietteams.
Die andere 8 teams waar gaan ze die vinden? Formule 1 teams die Junior teams gaan opzetten? FRenault V6 en World Series teams die gaan overstappen?
|
En ik geloof niet dat er een Mercedes Junior Team komt.
Quote:
Originally posted by Marshal
Dan het organisatieteam? De man die geen halszaak maakt van verstrengelde belangen, Flavio Briatore, zit er weer met zijn vingers tussen. Een van zijn pionnen, Bruno Michel, gaat leiding geven aan deze klasse. Michel heeft ervaring opgedaan bij Benetton, Supertec en het Renault Driver Development programma.
Beide heren zien toekomst rooskleurig tegenmoet...........want die weten natuurlijk hoeveel in hun beurs blijft hangen
|
Ik snap eigenlijk niet dat Renault het toelaat dat Briatore zoveel vingers in de pap heeft.