View Single Post
  #44  
Old 12-07-2004, 12:12
gekada's Avatar
gekada gekada is offline
De Paddock Rookie
 
Join Date: Mar 2004
Location: Hamont (B)
Posts: 46
Gaaf he?? Een 2 uren voor de tv zitten met een pint en zak chips?
Om vervolgens te zien dat de winnaar al voor de 2e keer een race wint zonder iemand op de baan te passeren......de achterblijvers niet meegerekent!
Ja echt gaaf! Zeker omdat er volgens mij onder de SC situatie die 2 rijders die 2 en 3e reden op hun eigen plaats gezet hadden moeten worden, nl 12 en 13e....maar oke der Michael kan er niks aan doen, maar het lijkt wel of het hele F1 circus op de handen is van maar 1 rijder/team.....gaaaaaaaaaaaap moe wordt ik ervan.
Gewoon niks meer kwalificeren, gewoon de stand van het WK achterstevoren opstellen, dwz dat de laatst geplaatste op pole staat, en de WK leider als laatste op de grid, (net als bij de autospeedway), wel inhaal akties verzekerd en ook rijden dan de mindere teams niet al na 3rondes in de weg met blauwe vlag situaties want het gaat dan om posities die verdedigbaar zijn, het gaat tenslotte dan om een plaats in de rangschikking...zou echt cool zijn....dit zal waarschijnlijk wel de mannen van de jongens scheiden, daar niet iedereen zo sterk is in het voorbijsteken van een voorganger!
Maar zoals het nu gaat is er geen bal aan, de races worden beslist in de pitsstraat/computer en dat kan nooit de bedoeling zijn van een koningsklasse in de autosport.
__________________
Reply With Quote