Het enige wat ik lees in deze thread zijn een aantal constateringen en vaststaande feiten over de race activiteiten van de Hezemansen. Nergens wordt er met smaad en laster gesproken over Hezemans en co.
Als we het dan toch over nivo hebben, jouw bericht getuigt van weinig respekt jegens de andere forummers. Volgens jouw heeft deze thread geen nivo maar je toont nergens aan wie waar in de fout gaat.
De enige die in de fout gaat in deze thread ben je helaas zelf Mistery, weleens de FAQ doorgelezen? We verwachten het volgende van onze members die berichtjes willen posten:
Quote:
Het kan ook voorkomen dat je je ergens aan ergert op De Paddock. Je bent wellicht wat superieur in kennis, maar helaas maakt je dat niet tot een meerdere van andere gebruikers. Hou altijd de eer aan jezelf, zodat je vervelende situaties tussen jou en andere gebruikers voorkomt. Wanneer je echt ergens de balen van hebt, kun je dat altijd melden aan 1 van de moderators en er zal absoluut wat mee gedaan worden. Ga alleen nooit het heft in eigen hand nemen. Je maakt er geen vrienden mee. Niet bij de mods en niet bij je medegebruikers.
|
Een paddocker laat zich niet zwijgen opleggen omdat iemand anders de pretenties heeft iets meer te weten als een ander. Overtuig ons dan van onze foute zienswijze met betrekking tot afgelopen projecten van Hezemans en Co.
Einde discussie over wel of geen nivo, het bericht is in ieder geval geen press release
Terug naar Hezemans, 2005.......en hopelijk die Corvette's. Als dat doorgaat krijgen we een mooie GT-cultuur in Nederland. Hezemans/Corvette , John Bosch/Ferrari 575 en Zwaans Racing met de nieuwe Lambo's.