View Single Post
  #23  
Old 23-08-2004, 10:21
Scapa's Avatar
Scapa Scapa is offline
De Paddock Enthousiast
 
Join Date: Jul 2001
Location: Everywhere
Posts: 4,300
Quote:
Originally posted by fordje
Euh,...Dat valt nog te bezien...Volgens de gegevens die 24u.be vanavond nog ontving van een collega journalist zou de wagen zo spoedig mogelijk op transport gaan naar Porsche Duitsland. De bedoeling is om daar de wagen te herstellen om hem tegen de volgende race weer als "nieuw" op de grid te hebben staan. Afwachten maar wat we in september te zien krijgen in Spa.
Euhm Lambert bevestigde gisteren op tv wat ik dacht toen ik de foto's zag: de auto wordt opnieuw opgebouwd maar met een nieuwe kas

Ook in de race weer een aantal stevige klappers maar dat was de vorige edities ook al het geval. De KS BMW M3 en de Z3 van LVC zijn rijp voor de schroothoop denk ik. In de krant van vandaag staat dat Vanierschot owv een fout van een andere deelnemer eraf is gegaan. Aan de hand van de beelden leek het mij toch dat Albert zwaar in de fout ging.
Reply With Quote