Op verschillende sites heb ik gelezen dat de Aston Martin in 2005 niet geleverd zou worden aan privateers. Zoiets moet je niet zeggen tegen Sjeik Al Maktoum
Dit oosters heerschap wil met alle middelen een tweetal DBR 9's inzetten in de tweede helft van het seizoen. Eentje voor hem zelf, samen met David Terrien. De andere?
2 Saleens S7-R en een drietal Ferrari 550's minder 2005........die ruilen we om tegen een 5-tal Maserati's MC12

AB (Alzen Bartels) en Scuderia Italia zijn in een vergevorderd stadium. De kans dat we de MC12 aan het werk zien op Le Mans in 2005 word overigens steeds kleiner. De "narrow-track" versie zal niet klaar zijn voor de 12 uren van Sebring. Geen deelname aldaar verkleint de kans om toegelaten te worden tot Le Mans.
Blijft toch een leuk blad, die Engelse Autosport (editie 18-11-04).......alleen is de lay-out veranderd (alweer)