Quote:
Originally posted by Mark
In de categorie "ouwe snuif" zal RML een klassieker inzetten voor Le Mans en het LMES kampioenchap, de welbekende MG-Lola EX257.
|
Niet helemaal correct, het zou hier wel degelijk gaan om de nieuwe Lola B05/40 LMP 2. De banden met MG schijnen er ook nog te zijn dus de toevoeging EX kon weleens blijven

Coureurs van dienst zijn Tommy Erdos en Mike Newton.
Tevens is RML niet helemaal Saleen-loos. Ondanks dat er twee verkocht zijn aan Konrad (die heeft er nu 5, waarvan twee bestemd zijn voor de ADAC Procar serie) bestaat de kans dat RML toch aan de start komt met twee Saleens tijdens de 24 uur van Spa en wellicht de LMES wedstrijd in Silverstone. Die twee wagens zouden afkomstig zijn van Mike Newton. Geloof dat die kerel een parkeergarage vol heeft staan met Saleens.
Tevens zijn er nog twee Lola's B05/40 in de running voor het LMES kampioenschap / Le Mans.......namen van teams zijn nog niet vrijgegeven. Die van RML eigenlijk ook niet maar er heeft iemand "gelekt".
E.e.a. volgens Autosport blad 25-11-04