Nu ben ik persoonlijk niet echt zo'n fan van Interlagos. Het dankt veel aan Senna en z'n bijhorende "S". Het is een circuit dat omwille van z'n tegen wijzerszin liggende richting moeilijk is voor de nekspieren maar verder niet erg veel te bieden heeft.
Vallende reclamepanelen, hobbels in het asfalt (die er al jaaaaaaren niet uitkomen) en een gevaarlijke omgeving maken het voor Interlagos niet makkelijker op.
Ik zie die mentaliteit van die mensen ginder ook niet echt zo zitten. Die houding van: "Dat gaat ons nooit lukken" is er één die de F1 niet waardig is. In andere landen waar ze de F1 willen, leggen ze verdomme op die tijd een nieuw circuit aan
Er is echter toch wel een verschil met Monaco. Als men op Monaco, zelfs met hoge snelheid, de muur raakt is de hoek van impact meestal zeer klein. Op Interlagos kunnen toestanden als Silverstone '99 en Spa 2001 wel voorkomen.
Ik ga Interlagos dus niet echt missen, ... Monaco daarentegen