View Single Post
  #67  
Old 13-02-2005, 16:19
Finish's Avatar
Finish Finish is offline
De Paddock Enthousiast
 
Join Date: May 2001
Location: Hier nach links, zwei Straßen nach rechts und dann immer geradeaus !
Posts: 4,889
Mijn woorden van gisteren zijn nog niet koud of hier komen we al met de eerste niet deelname van Minardi

Quote:
Het zou mogelijk kunnen zijn dat het Minardi-team niet mag deelnemen aan de Grand Prix van Australië over drie weken in Melbourne. Het team van Christijan Albers wil aan de start verschijnen met een aangepaste 2004-auto die voldoet aan de veiligheidseisen van 2005 maar niet aan de technische regels van 2005.
Acht van de negen andere teams hebben ervoor getekend geen bezwaar te hebben dat het team met deze auto aan de start zal verschijnen tijdens de eerste drie races van het seizoen. Het enige team dat nog niet akkoord is gegaan is het Ferrari-team. Dat team kan er dus nu voor zorgen dat Minardi eventueel niet van start kan gaan.

Technische gezien zal de PS04B illegaal bevonden worden met betrekking tot de nieuwe 2005-regels. Het Minardi team heeft ervoor gekozen om met haar beperkte budget zich volledig op de 2005-auto te storten, maar dat hield wel in dat het team de eerste drie races met de oude wagen aan de start zal moeten verschijnen. Als alles teams ermee akkoord gaan zal Stoddart's wagens niet afgekeurd worden bij de technische keuring in Melbourne, echter zoals het er nu voor staat zal het team niet goedgekeurd worden bij de technische keuring.

"Alle teams, behalve Ferrari, steunen ons. Wij zijn van mening dat we voldoen aan het reglement maar als het Ferrari team en de FIA vinden dat ze moeilijk moeten doen dan is dat aan hen," zei Stoddart.

FIA President Max Mosley is duidelijk als het op regels aankomt: "Als er niet van te voren een overeenkomst is waarbij alle teams akkoord gaan, dan zal Minardi's 2004-auto niet goedgekeurd worden en dus nooit uit de pitstraat van Melbourne rijden."

bron: f1racing.nl

Wel frappant dat net Ferrari niet akkoord gaat. De eerste tegen de laatste.
__________________
ah. daar zit die reply-knop dus.
Reply With Quote