View Single Post
  #2  
Old 19-12-2001, 21:53
TiBo's Avatar
TiBo TiBo is offline
De Paddock Regular
 
Join Date: May 2001
Location: De Metropool
Posts: 1,609
Tja, ... wat moet ik daar van denken?
Van mij mag die man gerust eens met de Jaguar gaan rijden, maar wat heb je daar aan? Gaat hij belangrijke info leveren? Wat als hij die kuip "total" rijdt?
Ik denk dat deze man niet volledig kan aanvaarden dat zijn tijd voorbij is.

Ik moet hierbij echter eerlijk zijn, ... ik ben geen Lauda fan. Ik heb respect voor wat hij in zijn loopbaan verwezenlijkt heeft, maar ik denk dat hij als leider niet tot zijn recht komt. Hij heeft eerder een versmachtende invloed op het team. Als consulent bij Ferrari en McLaren bracht hij er weinig van terrecht, en nu als CEO bij Jaguar zie ik evenmin veranderingen.
Volgens mij heeft hij Bobby Rahal ook nooit een eerlijke kans gegeven. Die man was tot veel meer in staat dan wat we van hem kunnen zien hebben.

Neen, Jaguar is niet goed bezig! Met mensen als Stewart en Lauda zijn ze niet veel, de motor is niet wat het zijn moet, het chasis is zelden meer dan doorsnee en piloten als Irvine en De La Rosa zijn ook niet echt de top.
Dit team is de "Jaguar leaper" niet waardig!






__________________
Reply With Quote