Quote:
Originally Posted by sledge
Kampioenshap is over, met voor mij de meest onverdiende wk die ik al gezien heb. Natuurlijk is het een grote verdienste van het team om een betrouwbare wagen te maken, maar Alonso's eigen aandeel is naar mijn mening quasi nihil. Als McLaren geen tegenslag kent wordt Alonso 2de. Flatert Montoya niet wordt hij derde. En zo is het al geruime tijd.
|
Om te stellen dat Alonso's aandeel quasi nihil is, vind ik wel sterk uitgedrukt. Hij doet het toch maar hé, al helpt het natuurlijk wel dat je met een zeer betrouwbare wagen rondrijdt.
Maar het is idd heel teleurstellend om alweer Kimi z'n wagen te zien parkeren wanneer die op kop rijdt. Want voor mij blijft hij toch de sterkste piloot in het hele veld... Hoeveel pech gaat die man nog hebben!
En toch erg knap wat Montoya gepresteerd heeft. Hopelijk houdt zijn wagen het ook uit tijdens de volgende GP's...
Ben toch echt teleurgesteld in McLaren hoor...wanneer gaan die nu echt eens een betrouwbare wagen bouwen??
Al bij al vond ik het wel een spannende GP met leuke duels...zo zouden er meer moeten zijn...