View Single Post
  #350  
Old 05-08-2005, 18:44
vandijk vandijk is offline
De Paddock Rookie
 
Join Date: Aug 2003
Location: Nederland
Posts: 101
Quote:
Originally Posted by gwyllion
De deelnemerslijst voor 1000 km van Silverstone staat hier

Enkel specialekes:
* McNish-Ortelli op Oreca R8
* hybride Lister Storm
* prehistorische Lola B98/10
* Rollcentre Dallara Nissan nog eens in actie, met de 2 Franse coureurs
* voor het eerst een prive Aston Martin in actie: Convers zet 1 AM DBR9 in (Turner-Fomenko) en 1 Ferrari 550 (Bouchut-Vasiliev) -> zeer spijtig dat ze Turner-Bouchut niet in de Aston Martin steken en de Russen in de Ferrari

Geen Spyker te bespeuren trouwens.
Sprak gisteren Hans van Rennes van Spyker heel even; ze zijn iig in Nurburg. Silverstone was te krap qua planning. Overigens is men ook in gesprek met de FIA/SRO. Deze wil de Spyker graag hebben en men is nu aan het kijken of/hoe de wagen gehomologeerd kan worden. Spyker doet graag de races in het Midden-Oosten en China aan gezien de potentiele afzetmarkt.

Overigens is Spyker ook bezig een 'GT1' te ontwikkelen. Deze 2.09 mtr brede wagen zal uitgerust worden met de W12 van 'huisleverancier' VAG (onlangs is men met Karmann in zee gegaan om 300 Spyders te produceren...) en worden aangepast door Cosworth.

Goed nieuws dus!
__________________
visit planetlemans.com for the best Le Mans and GT photo's!
Reply With Quote