View Single Post
  #26  
Old 17-09-2005, 21:46
Mark's Avatar
Mark Mark is offline
Pain in the Ass :)
 
Join Date: May 2001
Location: In het land der Nomaden
Posts: 14,563
Quote:
Originally Posted by Mark
Er is weer eens ruzie in autosportland. Waar dit keer? Tussen de deelnemers en de organisatoren van het Brits GT kampioenschap. Ruzie is ontstaan doordat organisator Ratel heeft besloten om voor 2006 een nieuwe banden-deal te sluiten met een nog niet bij naam bekende fabrikant. Dunlop mag vertrekken en dat is tegen het zere been van de Britse deelnemers. Luidop ventileren de teams hun ongenoegen en kondigen hun vertrek aan.
Nog meer problemen voor Ratel bij de afdeling UK van zijn SRO organisatie. Zelfs de support-races trekken de deur achter zich dicht. Die gasten blijven trouw aan Dunlop

De Engelse Mini's en Ginetta's gaan onder leiding van Dunlop deel uitmaken van een nieuw weekend-concept. Nadruk ligt op het Engelse clubracen........en jawel ze gaan het proberen. Family days at a club meeting Pa met pint in de hand aan de draad, ma en het kleine grut ergens in de paddock bij ander vermaak en vertier.

Een van de woordvoerders van de Ginetta's klasse is niet bijster positief over Ratel en SRO. Hij verwijt ze dat ze in de laatste jaren niet de beste circuits in de UK bezocht hebben. Dat zal wel iets te maken hebben met het conflict tussen SRO / Ratel en de groep rondom Jonathan Palmer en zijn circuits.

e.e.a. uit de Autosport
__________________
Confidentiality Notice: This communication and any accompanying attachments contain confidential information intended for a specific individual and purpose. This communication is private and protected by law. If you are not the intended recipient, you are hereby respectfully notified that any disclosures, copying, forwarding or distribution, or the taking of any action based on the contents of this communication is strictly prohibited.
Reply With Quote