Thread: F1 naar VT4?
View Single Post
  #3  
Old 17-11-2005, 18:21
Rohrl-fan's Avatar
Rohrl-fan Rohrl-fan is offline
De Paddock Regular
 
Join Date: Apr 2005
Location: Mol
Posts: 430
Niet dat ik er veel last van heb (Bij mij staat er namelijk geen TV in de living. Komt toch nooit iets boeiend op.), maar ik vind het wel heel triestig zoals men in dat interview over F1 bezig is. Uitspraken van "Als wij het niet zouden uitzenden..." of "...we doen het niet altijd met evenveel plezier...", daar komen mijn nekharen van omhoog!

Ook al hebben we op dit moment geen Belg meerijden in F1-wedstrijden, er zullen nog wel genoeg Belgen (buiten dit forum ) zijn die de F1 willen volgen.

Wedden dat als er ooit een periode komt dat er terug een Belg gaat meedraaien aan de top van de F1 dat ze wel met plezier de volledige avondprogrammatie omgooien indien nodig? Kijk maar naar tennis. Hoe dikwijls zag je vroeger tennis in prime-time?
__________________
"The process of thought is actually to slow for this car. If you have to think about how you are going to react it's already to late." W. Rohrl over de Audi Quattro Sport E2

Last edited by Rohrl-fan; 17-11-2005 at 18:23.
Reply With Quote