Quote:
Originally Posted by FIRE
Deze "dumpthreads" zijn toch veel handiger dan 10-tallen losse topics?
|
Ik vind daar niet veel handig aan. Als je bijv een dag of 3 à 4 niet online geweest bent, is er soms flink wat in "gedumpt"

. Dan moet je je gewoon door alles heen worstelen - incluis de soms OT berichten enz. Niet dat de OT's er niet in mogen, maar het maakt het dan wel gecompliceerd. Gevolg, ik haak af en haal mijn nieuws dan elders. Wat toch jammer is.
't zou toch veel beter zijn moesten er aparte topics zijn, indien ze het apart vermelden waard zijn natuurlijk. Zo kan je na enkele dagen afwezigheid in een oogopslag zien welke head-lines er nieuw zijn en in welke discussie je wil induiken. De topics die je dan niet zo belangrijk vind - maar wel leuk zijn om de headline te weten - kan je dan links laten liggen, zonder echt iets te hoeven missen.
Voor mij zullen ze altijd "dumpthreads" - en dus behoorlijk waardeloos - blijven.
We zijn niet allemaal dagelijkse bezoekers he.