View Single Post
  #2  
Old 08-01-2006, 21:50
Guido's Avatar
Guido Guido is offline
De Paddock Fanatic
 
Join Date: Feb 2003
Location: N/A
Posts: 9,648
Overzicht
De kit wordt geleverd in een standaard kartonnen doosje zonder al te veel poeha aan de buitenkant, zoals we dat gewoon zijn voor dit soort multi-media kits. Uiteraard geen probleem, want soms durft de boxart van merken als Revell, Tamiya ed wel eens verkeerde verwachtingen scheppen door er fantastische tekeningen op te zetten.

Alles wordt keurig op zijn plaats gehouden door inpakmaterialen van het type "chipskes", maar voor de foto's heb ik die even eruit gelaten.

Montageplan
Ook zoals we dat gewoon zijn bij multi-media kits is de handleiding niet zo heel uitgebreid, maar toch voldoende om de bouw tot een goed einde te kunnen brengen. Deze kit is "by Renaissance" en dat wil toch zeggen dat de kwaliteit aanwezig is. Traditioneel wordt er op het eerste instructieblad een opsomming gegeven van alle onderdelen en ook in welke kleur deze moeten geschilderd worden. Verder niets op aan te merken.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	kronos_c2_loix_box_01.jpg
Views:	48
Size:	114.1 KB
ID:	438   Click image for larger version

Name:	kronos_c2_loix_box_02.jpg
Views:	56
Size:	85.3 KB
ID:	439   Click image for larger version

Name:	kronos_c2_loix_box_03.jpg
Views:	41
Size:	108.4 KB
ID:	440   Click image for larger version

Name:	kronos_c2_loix_box_04.jpg
Views:	57
Size:	106.7 KB
ID:	441   Click image for larger version

Name:	kronos_c2_loix_box_05.jpg
Views:	42
Size:	96.5 KB
ID:	442  

Reply With Quote