View Single Post
  #141  
Old 19-01-2006, 19:43
Jawaddeman's Avatar
Jawaddeman Jawaddeman is offline
De Paddock Regular
 
Join Date: Jan 2005
Location: Antwerpen
Posts: 269
Quote:
Originally Posted by Driver
Man, man, MAN, wat een misorganiserend vermogen !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zie je je met deze kalender nu al naar (potentiele) sponsors gaan die op het punt staan om toch maar wel of toch maar niet dit jaar te sponsoren.
Als je dan ook nog deze kalender moet tonen wordt het toch al moeilijk ze !
Nu valt de Lausitzring ook nog MIDDEN in de vakantie, zou er dan nog 1 iemand als supporter meekomen, komen de coureurs dan allemaal ??, de mah.sponsors liggen dan in Mallorca of Turkije op het strand (groot gelijk), die komen dan toch zeker niet naar onze race kijken tijdens hun verlof als ze het hele jaar hard gewerkt hebben.
En dan nog eens die belachelijke donderdag in juni daarbij gezien, mah mah
Als de organisatie nou eens effe goed gaat zitten om dit te lezen, zijn dan de coureurs (met sponsors) of de schoolgaande jeugd diegenen die totaal zorgen dat het financieel rond komt om een kampioenschap als de Belcar (of ander kampioenschap) te kunnen voortzetten, is de organisatie zich er ook HEEL goed van bewust dat als ze zo door gaat dat er dadelijk geen organisatie meer nodig is ?????????????
Dan heb ik het nog niet eens over dat tot nu toe nog altijd het sportief regelement NIET bekend is, S-C-H-A-N-D-A-L-I-G !!!
Ik moest hier eens voorzitter kunnen zijn.
Een beetje (lees veel) management inzicht was hier toch op z'n plaats, niewaar !
Zal waarschijnlijk nooit voor iedereen goed zijn hé... Vraag mij trouwens af of je zo wie zo sponsors mee krijgt naar de lausitzring, of het nu de 9de of de 23ste is, denk dat heel wat teams blij zijn dat ze nu niet op twee plaatsen te gelijkertijd moeten zijn. (9juli was zowel btcs als belcar)
Een goede typ voor je sponsers dat ze hun verlof richting Berlijn plannen, dan kinnen ze ineens de race meepikken...
Reply With Quote