Als dit waar is, ga ik staken als ze op Zolder rijden
bron autosport.be.
Ook amateurs welkom in Procar | 23.02.2002 , 12:03
Het is geen geheim dat het Procar-kampioenschap 2002 bij gebrek aan deelnemers maar moeilijk van de grond komt.
Bij de "Silhouettes" lijkt het vast te staan dat Opel zijn titel niet meer zal verdedigen; de Astra's zullen in Frankrijk verkocht of verhuurd worden. Ook de Citroën Xsara staat te koop. Dat maakt dat er nog enkel de Ford van Stelandre-de Sordi, twee BMW's (waarvan er één in handen van Didier Defourny het Frans kampioenschap zou kunnen betwisten) en een ietwat geheimzinnig Jaguar-project voor de jonge Jerôme Thiry overblijft.
Audi kondigde wel twee "light"-versies aan waarvan één voor het duo Verbergt-Hemroulle. Voorts enkele Groep N, de VW Bora Tdi en een twaalftal Mazda MX-5. Geef toe, een mager beestje.
De Nationale Sportkommissie van de KACB besloot dan ook een divisie 4 in het leven te roepen die open staat, zo vermeldt het persbericht, "voor toerismewagens van minder dan 2 liter die beantwoorden aan de vroegere technische voorschriften, meer bepaald de merken-cups zoals Renault Megane Cup, Peugeot 106 Trophy en BMW Compact."
Geïnteresseerde rijders of teams kunnen zich melden bij technisch directeur Jean-Paul Dispas teneinde hun inschrijving te laten valideren. Zoals dat reeds voor de divisie 2 het geval is zullen ook hier de inschrijfrechten op het einde van het seizoen worden terugbetaald aan de konkurrenten die aan alle wedstrijden hebben deelgenomen