Quote:
Originally Posted by wilmai
Ik kan jullie fotografen begrijpen maar ja veiligheid gaat toch boven alles.
|
Dat zal voor iedereen ook wel een aanvaardbare reden zijn. Na een informatie te hebben ingewonnen bij de juiste personen komt er nog een plekje terug voor de liefhebbers.
De situatie in de eerste linkse zal hersteld worden. Zodra de motorcrossers wegzijn zal de "hoge draad" daar zijn Waterloo vinden. Dat de situatie in de eerste chicane verbeterd was reeds duidelijk, wellicht uit andere standpunten.
Villeneuve-chicane? Nog steeds mogelijkheden om foto's maken zonder draad. Reabocht ook. Het enige punt wat een achteruitgang is de Ickx-chicane. Niet alleen voor de amateurs, ook voor de profs. Het muurtje achter de zandbak is weg.
Daarnaast kunnen de amateurs heel wat "nieuwe plekken" scoren als ze er iets voor over hebben, dit was trouwens ook in de oude situatie zo. Wat bedoel? Neem een aluminium laddertje mee. Is dat een gek idee? Nee, kijk maar eens naar de Duitsers op Spa