Ondertussen is de 1e en enige vrije training afgewerkt door de WS piloten in de straten van Monaco. De resultaten kan je via acm.mc
hier vinden.
Vliegende Hollander Van Lagen verbaast met een 7e! tijd op een dikke seconde. Zeker niet slecht als je debuteerd bij een nieuw team in de straten van Monta Carlo!
Snelste was Maldonado voor Rossiter en Fleming, KTR presteerde zeer ondermaats met pas een 18e (Kerr) en 22e (McIntosh) tijd. (Belangrijk detail is dat bijden KTR piloten niks ervaring hebben in de straten van Monaco. Maar dan nog is het nog een zwak resultaat, want er staan er enkele voor hun die ook geen ervaring hebben op dit terein.)
Next step zijn de kwalis op zaterdag morgend tussen 9u en 10u (in 2 groepen!

) en dan zondag de race op een droom uurtje, nl tussen 11u en 12u net voor de F1 race! Terwijl de GP2 paddock dan al leeg is wat zij hebben hun race op zaterdag!