View Single Post
  #1  
Old 26-06-2006, 14:21
Jo Smets's Avatar
Jo Smets Jo Smets is offline
De Paddock Regular
 
Join Date: Aug 2003
Location: In lower places (my Mini)
Posts: 501
EIA - Espace International Automobile

Dag allemaal,

afgelopen weekend hebben BeamerBreak, Rappe106 en ikzelf een uitstapje gedaan naar het noord-franse Pont l'Eveque. Daar bevind zich het domein van EIA.

Het is een enorm groot en prachtig landschap, met een automobiel museum, een outdoor kartbaan, een rijvaardigheidsterrein, quad-piste, en natuurlijk een eigen circuit. Aan de overkant van de weg is er een meer waar je kan gaan jetskieen etc.

Op zich niet zo spannend, maar er komt nog bij dat je er voor een redelijke prijs een aantal fantastische bolides kan huren.

Wij hebben ons dus tegoed gedaan aan de Renault Spider, de Opel Speedster en natuurlijk de Lotus Elise. Het was voor ons een prachtige dag en weeral eens een unieke ervaring. Daarom kon ik jullie hun website niet onthouden.
http://www.EIA.fr

Nog mensen die er al geweest zijn of andere reacties. Laat het maar horen.

Zodra de fotos verzameld zijn, zal ik er enkele posten.

Race-groeten,
Jo Smets
Reply With Quote