View Single Post
  #3  
Old 28-08-2006, 23:04
JorritVD's Avatar
JorritVD JorritVD is offline
De Paddock Regular
 
Join Date: Jul 2006
Location: NijBeets, Friesland (NL)
Posts: 780
Het is moeilijk kiezen, maar het liefts heb ik natuurlijk het belgisch-nederlandse GLPK-Carsport die wint. Maar dat zal moeilijk worden met de 80 kg ballast.
M'n top drie die ik het liefst zie staan op het podium:
1: GLPK-Carsport / Corvette C6-R
2: All-Inkl / Lambo
3: RMM / Pagani Zonda

Maar als ik kijk naar de prestaties en de dingen er omheen zie van de auto's denk ik dat dit de top drie wordt:
1: 2. Vitaphone / MC12
2: 33. Race Alliance / DBR9
3: 5. Phoenix

de nr. 2 MC12 vanwege omdat hij niet zoveel gewicht bij zich heeft en de vorige wedstrijd het tempo er goed er in had.
de 33 DBR9 vanwege ze de vorige wedstrijd snel waren door de nieuwe monteur. Die heeft nu wat meer ervaring met de auto en zullen ze dit keer nog sneller zijn.
de 5 DBR9. Vanwege zijn ballast denk ik dat ie net niet kan winnen.
Ik denk dat de Zakspeed net niet de snelheid kan pakken van de top drie vanwege de minder sneller Montermini en ik denk dat ze minder gemotoveerd zijn vanwege de laatste resultaten die ze hebben geboekt.
De BMS astons zullen dit keer er wel weer niks van bakken wat ze eigenlijks al het hele seizoen doen.
Het kan ook wel een mooi gevecht worden in het achterveld van de GT1 met de Lambo, Lister, Pagani en de Balfe Saleen.
Maar ik denk toch dat de Pagani en Zonda nog niet de snelheid hebben die ze kunnen rijden. Hopelijk is de Pagani een beetje betrouwbaar.
In het GT2 zal er wel weer een Ferrari van door gaan met de overwinning.
Het zal vast wel de 63 Scuderia Ecosse F430 die hem pakt vanwege zijn lage ballast en de 55 JMB zal wel weer eens voor een verassing kunnen gaan zorgen.
In G2 zal het erg moeilijk gaan worden voor Belgium Racing met de Gillet.
Okee, ze zijn de enige in hun klasse maar ze hebben nog niet de finish gezien dit jaar.
Reply With Quote