View Single Post
  #43  
Old 01-12-2006, 09:27
MFahrer MFahrer is offline
De Paddock Regular
 
Join Date: Mar 2005
Location: Gent
Posts: 1,035
Ja heren... alle muurtjes staan rond de baan! De derde lane is ook aangesloten. Het is dus volledig veilig om met drie te gelijk te komen rijden!

De sensoren hangen ook onder de tafel! In principe is het mogelijk de sensoren aan te sluiten op de pc en evt een buislamp te gebruiken als lichtvoeding en dus getimed te rijden!

Na enkele testavonden waar vooral een Viper, een Aston Martin DBR9 en WTCC bolides getest zijn voor de openingsrace, begint de baan grip op te nemen! De officiele testavond op maandag 4/12 zal de baan wel nog deugd doen om verder grip op te bouwen!

Wat Kristof en mij wel is opgevallen, is dat het zeer realistisch rijden is met die lange stukken ideale lijnen (Combes & Bruxelles, Stavelot en La Source). Je kan niet zomaar passeren, je moet een aanval zoals in real life echt zitten voorbereiden. Zeker als de wagens zo aan elkaar gewaagd zijn als de Viper en de DBR9! Er zal wel enige sportiviteit moeten verwacht worden van veelvuldig gedubbelde deelnemers.

Op naar maandag!!!!

G.
__________________
Reply With Quote