Quote:
Originally Posted by Gulfie
Heren moderatoren ... ik dacht uit verschillende vorige posts dat we op dit forum proberen om in correct Nederlands te schrijven en geen SMS-taal te gebruiken. Nu weet ik niet onder welke noemer deze fout valt, maar 'zij zei' .... dat het verkeerd was.
Meer zeg ik niet, maar ik besef wel dat ik waarschijnlijk met deze opmerking mijn doodvonnis op tikfouten getekent heb voor de volgende 10 jaar! (en die blunder van een DT fout krijgen jullie cadeau!) 
|

Ge za verkiet menneke.
Er moest immers staan:
Zij zei: "Heeft er iemand een vuile filterdoek". Ik heb laat op de avond nog dusdanig snel getypt dat ik "zei: Heeft" er gewoon vergeten te typen ben.

Waarvoor mijn welgemeende excuses. Dit heeft immers verkeerdelijk de indruk gewekt dat ik zij en zei zou verward hebben.
Maar wat al te graag echter, maak ik je er attent op dat getekent geen DT-fout is, maar gewoon een verkeerde schrijfwijze van een voltooide tijd. DT-fouten kan je enkel maken in de tegenwoordige tijd.
Nog iemand iets aan te merken? 't is anders de moment he!