View Single Post
  #6  
Old 16-04-2002, 00:52
Pascal Pascal is offline
A4993
 
Join Date: May 2001
Location: Belgium, Diest
Posts: 2,462
Een communicatiecampagne zonder voorgaande

Vanaf de tweede trimester van 2002 zal een promotie- en communicatiecampagne worden opgezet teneinde de «RACB Formula Renault Academy» te ondersteunen.
Dit zijn enkele voorbeelden bedoeld om een zo groot mogelijk aantal jongeren ertoe aan te zetten hun kans te wagen tijdens de vakantieperiode, en dit in de geselecteerde indoor-kartcentra:

- aanwezigheid op het terrein, in de indoor-kartcentra, met specifiek promotiemateriaal (displays in de vorm van een F1-piloot in Renault overall, affiches en verklarende leaflets) ;

- publiciteitscampagne in de gespecialiseerde kart- en autosportpers;

- persdienst ontwikkeld in samenspraak met Renault en de KACB teneinde de media meer te betrekken bij elke etappe van de operatie, in het bijzonder op lokaal gebied door bijzondere aandacht aan de operatie te besteden;

- affiche-campagne met het oog op het bereiken van de doelgroep (15-18-jarigen), in het bijzonder in de scholen, de universiteiten, sportclubs, culturele verenigingen, enz… ;

- acties gericht op de internet-sites teneinde de informatie zo ver mogelijk te verspreiden op de meest didactische wijze mogelijk;

- aanwezigheid van een Formula Renault Monza «expo car» gedurende het hele seizoen bij de belangrijkste kart- en autosportevenementen om de operatie en het eerste seizoen van het Formula Renault Monza Kampioenschap in 2003 aan te kondigen.

Door al het nodige te doen, hebben Renault België Luxemburg en de KACB de besliste intentie om zo breed mogelijk te zoeken, teneinde het uitzondelijk talent niet te missen, ook als deze zich er nog niet van bewust is. De wil van beide partners bestaat erin alle moderne communicatiemiddelen te gebruiken om van de «RACB Formula Renault Academy» een succes te maken, vooreerst in termen van kwantiteit (in functie van het aantal ingeschreven kandidaten), vervolgens in termen van kwaliteit (in verhouding tot het bereikte niveau de beste kandidaat selecteren voor de RDD einde 2003). De weg naar de F1 is nog lang maar de structuur is er !



Contact « RACB Formula Renault Academy »

Vanessa van Zuylen
Tel: 02/287.09.51
Fax: 02/230.75.84
Vanessa.van.zuylen@racb.com

C U
Reply With Quote