View Single Post
  #275  
Old 01-05-2007, 21:17
Mark's Avatar
Mark Mark is offline
Pain in the Ass :)
 
Join Date: May 2001
Location: In het land der Nomaden
Posts: 14,563
Even 5 minuten tijd, bezoeken we racexpress toch

Quote:
Trotse Michael Schumacher: "Nico Hulkenberg heeft alles"

"Nico's rijstijl en de resultaten van A1 Team Duitsland waren dit jaar overweldigend," zei Michael Schumacher. "Nico Hulkenberg heeft alles dat hij nodig heeft voor de toekomst. Het is nog een lange weg, maar hij werkt hard. Dus waarom zou hij niet zijn doel kunnen behalen? Ik ben een trotse Duitser, maar ook vanwege de persoonlijke connecties die ik heb. Dat maakt het erg speciaal."

http://www.racexpress.nl/index.php?nav=Artikel&nid=6796
Leuk stukje, niets op aan te merken. Of toch? Uiteraard Zo'n artikel leest heel anders als je weet dat Schumacher en Hulkenberg dezelfde manager hebben. Dat mis je dan toch in zo'n stukje

Quote:
“In de eerste ronde kreeg ik problemen met het schakelen, want de auto wilde niet meer in zijn tweede versnelling en af en toe werkten andere versnellingen ook niet meer. Het team heeft er vervolgens naar gekeken,” vertelde Chris van der Drift aan RaceXpress.com. “Later reed ik opnieuw de baan op en kon ik twee ronden rijden voordat mijn vijfde versnelling explodeerde. Dat maakte helaas een einde aan mijn sessie. Er was zoveel beschadigd in de versnellingsbak, dat we het niet meer op tijd konden repareren.”

http://www.racexpress.nl/index.php?nav=Artikel&nid=6797
Amper 10 km gereden op snelheid met koude banden en dan meteen een goede indruk krijgen? Moet wel een supertalent zijn Enige nuance is op zijn plaats bij dergelijke persbabbels.
__________________
Confidentiality Notice: This communication and any accompanying attachments contain confidential information intended for a specific individual and purpose. This communication is private and protected by law. If you are not the intended recipient, you are hereby respectfully notified that any disclosures, copying, forwarding or distribution, or the taking of any action based on the contents of this communication is strictly prohibited.