Ja hoor, tis weer tijd om te ontspannen
Quote:
Fisichella gaat op spraakmakende wijze geschiedenisboeken in
Renault F1 coureur Giancarlo Fisichella heeft vandaag bekend gemaakt dat hij de geschiedenisboeken in gaat. De Italiaan gaat namelijk de eerste motorsport academie oprichten. De Fisichella Motorsport Academy is de eerste vorm van onderwijs ter wereld, waarin alleen de kunst van het racen wordt geleerd.
http://www.racexpress.nl:80/index.ph...tikel&nid=7191
|
Wederom een pareltje door Paul Stoffer, hoe krijgt zo iemand zoiets uitgetikt? Hoe kan iemand nu zelf bepalen of hij in de geschiedenisboeken terecht komt? Komt ie dan ooit terug in een volgend leven als geschiedenisboekenschrijver? Het zijn latere generaties die bepalen of iets het vermelden waard is in de geschiedenisboeken van die tijd. Dat ge-etter van mij over geschiedenis is maar bijzaak
Als medewerker van een nieuwssite mag je toch enige algemene autosportkennis verwachten. Hoe komt zo'n F1-redacteurtje erbij om te roepen dat Fisichella de eerste is met een Motorsport Academy? Dan heeft ie nog nooit de opleidingstrajecten van andere coureurs bekeken. Dan zou je weleens de Formule Campus kunnen tegenkomen uit Le Mans, via La Filière FFSA heet dat nu Autosport Academy =>
http://www.autosportacademy.com/ Er zijn meerdere van dergelijke "all-in" opleidingsinstituten, kwestie van wat woordjes in google te gooien.
Zouden ze nog een mentor of consultant zoeken bij Racexpress?