In alle eerlijkheid zag ik de titel staan en dacht ik dat het een grappige manier was om te vertellen dat je eens een "break" ging plekken! Een Fujimi Honda Accord Wagon bijvoorbeeld! Zou gekund hebben hé!
Wel... ik snap zo'n dingen en fases volledig! Ik heb het bouwen en zelfs het racen voor een tijd stilgelegd om diverse redenen, oa ook tegenslagen. Ik heb me dan wat meer toegelegd op andere dingen (zoals het circuit zelf, zonder erop te rijden) en daardoor ben ik nu stilletjes uit mijn dipje gekropen! Ik ben er ook heilig van overtuigd dat het niet mijn laatste dipje zal zijn!
Hopelijk is't voor jou ook zo'n golfbeweging hé Guido! Als je er weer zin in krijgt, kan je misschien ook eerst die "Break" maken!
Maar blijf alleszins hier het reilen en zeilen volgen, en vergeet ook je "terechte kritische doch grappige noten" niet te posten!
Have a good time doing something else! Misschien kan je es komen slotten met de plekkers! Je frustraties "afreageren" op het plastic!
G.