Quote:
Originally Posted by Guido
Ik wacht vol spanning en ongeduld... 
|
Ik heb er een erezaak van gemaakt om nog in 2007 de nieuwe foto's te posten
Zoals je ziet heb ik het chassis nog eens onderworpen aan een extra behandeling met Tamiya weathering masters (de vage strepen) en een weathering met penseel (de scherpe strepen). Ik geef toe dat het een hele verbetering is. Nu ga er vanaf blijven, want anders zou ik "over the top" kunnen gaan.
Ook de gele drukknoppen op het dashboard zijn een feit. Hiervoor heb ik wat plastic strip van Evergreen genomen met de juiste breedte, en hier vierkante stukjes van afgesneden. Daarna heb ik ze over de gele vlekken op de decal gekleefd en de knoppen geel geschilderd. Ook deze aanpassing is werkelijk een hele verbetering. Met dank aan Guido voor de suggesties! Je hebt je pint verdiend, maat
De namen op de stoeltjes heb ik ook onder handen gepakt: ik heb alle tussenruimtes waar de draagfilm lelijk zichtbaar was, ingevuld met matzwart. Dat was wel een secuur werkje, vooral het opvullen van de a's en de o's was niet simpel. Maar ik vind wel dat het zijn doel bereikt heeft: de lelijke draagfilm is niet meer te zien.