View Single Post
  #27  
Old 16-03-2008, 21:34
Autosport.be's Avatar
Autosport.be Autosport.be is offline
De Paddock Rookie
 
Join Date: Aug 2002
Location: Wetteren, Belgium
Posts: 203
Quote:
Originally Posted by Baron View Post
De meeste cups staan inderdaad wel garant voor het betere duw- en trekwerk. Maar de Belgische Clio-cup heeft op dat gebied wel een hele kwalijke reputatie opgebouwd. De laatste editie leek meer op een demolition derby en had nog maar weinig met autosport te maken. Elke race was een wedstrijd 'elkaars wagentje in de prak rijden'. Dat is ook de voornaamste reden waarom er een paar jaar geen Belgische Clio-cup geweest is.
Voor de editie van 2008 heeft Renault de deelnemers de wacht aangezegd. Maar blijkbaar zijn er toch weer enkele heethoofden bij wie het potje nu al in de vrije trainingssessies overkookt. Vandaar de bemerkingen die je hier kan lezen.
In de laatste editie van de Belgische Cup (2004) ging het er toch nog redelijk netjes aan toe (toch zeker sinds Erik Groes er niet mee bij was ). Wat ik het jaar daarna meemaakte in de Nederlands cup is een paar graden erger dan het ergste wat ooit in de Belgische cup te zien was. Ik denk dat onze Nederlands marshal dit volmondig zal beamen.

We zullen zien wat het wordt dit jaar. Ik ben er klaar voor

-Philippe
Reply With Quote