Thread: Autosport op TV
View Single Post
  #8  
Old 20-02-2009, 14:23
Dries DS's Avatar
Dries DS Dries DS is offline
De Paddock Regular
 
Join Date: Mar 2006
Location: Ried - Austria
Posts: 589
Quote:
Originally Posted by HaCo View Post
Vanavond om 22hr45 op Club RTL, de Legend Boucles de Spa. Herhaling zondagochtend.
Ik weet niet waar deze informatie vandaan komt, maar ze is in elk geval niet correct. Als je vanavond op dat tijdstip naar Club RTL kijkt dan zal je maar weinig te zien krijgen van de Legends Boucles de Spa. De zender zit overigens ook niet standaard in het zenderpakket van de meeste kabelmaatschappijen in Vlaanderen.

Club RTL zond gisterenavond om 22u45 ´Moteurs´ uit, met als thema de Legends Boucles de Spa. De herhaling is op zondagochtend (10u35), maar helemaal niet op Club RTL, wel degelijk op RTL-TVi. En dat is dan wel weer te zien in zowat geheel Vlaanderen.

Ik snap ook niet al te best wat die link in bovenstaande post staat te doen. In elk geval heeft die webpagina niks met de Legends Boucles de Spa te maken. Hier kan je dan wel weer een video aanschouwen over het prachtige evenement van vorig weekend : http://www.autonews-magazine.com/blog/?p=3708
Reply With Quote