Quote:
Haha! Ja dat stamt nog van in 1830, toen ze hier de Nederlanders naar huis gejaagd hebben LOL!
|
En dan beslissen ze dat er ne lompe mof (sry, maar het koningshuis draag ik niet hoog in het vaandel) hier wat 'baas' mag komen spelen. Weet je dat Leopold I aanvankelijk hier gewoon niet wou komen regeren ?
Leopold II slachtte de negerkes in Congo af voor z'n eigen pré en liet na z'n dood de Belgische Staat met schulden achter. Albert I lijkt nog zowat de meest deftigste van al te zijn, maar die is dan weer -toevallig- van een bergske gevallen lees: omgebracht)
Leopold III ging lopen tijdens W.O.II, Boudewijn was zowat de betere tot nu toe (hij heeft zelfs mirakels gedaan (zusterkes genezen door handopleggingen enzo) en Albert II heeft hier en daar een dochter en een paar zonen waarvan de ene lichtelijk gestoord is en boekjes over hondjes schrijft, en de andere braafjes ja knikt.
En de voertaal werd Frans, en vandaag de dag zullen de Walen nog altijd het grootste deel van de koek krijgen, als ik mij niet vergis heeft dat hele Lambermont gedoe daar ook weer wat mee te maken.
EN LATEN WE NU ON-TOPIC blijven
sry