Hier een revieuw van een kit die dienst kan doen voor tal van rallywagens op Belgische bodem. Het gaat om de Mitsubishi Evo 6 van Makkinen in een kit van Tamiya. Zoals ik gewoon ben van dit merk is de kit en de pasvorm ook hier weer van een uitstekende kwaliteit. Deze kit heeft wel afzonderlijke bumpers die niet meegegoten zijn met het koetswerk, daar de boddy ook al dienst deed voor de Evo 5.
Hier een overzicht:
De doos:
De boddy:
Hier moet ik wel een goede foto schuldig blijven, omdat ik voor de bouw rats vergeten ben er ene te nemen. Dus hier eentje met bumpers. Als er iemand een foto van de naakte boddy heeft, mag dit aangepast worden.
Raam A:

Dit bevat onderstel, bumpers, vleugel, etc.
Raam B:

Bevat onderdelen rolkooi en volledige ophanging voor een asfaltversie, met de velgen der bovenop. Een leuke optie, daar deze kit een gravelversie betreft.
Enkel de asfaltbanden ontbreken.
Raam C:

Bevat de meeste interieuronderdelen en een halve motor etc.