Quote:
Originally Posted by Ottooke
Ik kijk terug met gemengde gevoelens op dit weekend. Ik was voorafgaand aan dit weekend enthousiast over de Caterhams, na hen te zien tijdens Super Sunday in Brands Hatch vorig jaar.
|
Ottooke, bedoel je niet Super Saturday? Weet het nog meer dan goed genoeg, vrijdag 10u op en zaterdag terug in belgië en rond 03u00 van zaterdag op zondag terug in men bedje, had zondag nodig om te bekomen ;-)
Ma indd, ten opzichte van Brands Hatch leken het bij ons wel lammetjes. Ik stond toen aan Stirlings bend en zelfs met een serieuze hoosbui gingen ze niet van de gas af. Nu waren het een paar druppeltjes en waren ze een pak rustiger. Op zaterdag hadden we nog enkele spatborden maar dat was ons op zondag zelfs niet meer gegund.