View Single Post
  #16  
Old 07-02-2011, 10:33
smiley's Avatar
smiley smiley is offline
De Paddock Enthousiast
 
Join Date: Apr 2004
Location: bilzen
Posts: 2,363
Ik ben nu wel stiekem benieuwd aan het worden wie de vervanger van Kubica gaat worden. Persoonlijk vindt ik dat Senna of Grosjan een kans moet krijgen, anders stelt de titel 3de rijder van een team al helemaal nix meer voor.
Senna heeft net een voledig seizoen achter de rug, dus lijkt me in mijn ogen de meest geschikte van de 2. Oke het was geen top seizoen, maar wat wil je als je met een wagen rijdt wat kan bijgehouden worden met een GP2 wagen.
Er zijn nog test dagen genoeg voor de aanvangg van het nieuwe seizoen. Dus er is nog tijd om een piloot klaar te stomen voor het nieuwe seizoen.

En als ze dan toch voor een ervaren rijder gaan, dan vermoed ik dat het wel eens in de richting van Heidfield zou kunnen gaan.
Reply With Quote