Even een kleine update om de werkzaamheden tot nog toe even samen te vatten en een stand van zaken te geven vooraleer we verdergaan met de bouw van deze vergane glorie.
Ik had nog voor mijn verlof de scharnieren vervangen (zoals hierboven al werd gesuggereerd waren die veel te dik uitgevoerd, alhoewel correct van vorm). Het gebruikte materiaal is alusheet, in reepjes gesneden en geplooid met een plooitangetje. Op de eerste foto is dat te zien, alhoewel ik geen close-up foto van de scharnieren zelf heb genomen.
Verder is vooral gewerkt aan de bekabeling van het model. Helemaal accuraat zal het niet zijn, maar ik heb toch de referentiefoto's gevolgd. Nu is het met dit soort van modellen dat je een enorme vrijheid hebt (om niet te zeggen volledige vrijheid) in het neerzetten van niveau van detail, of beter het ontbreken ervan).
Ik heb me beperkt tot het aanbrengen van remleidingen, stroomaansluitingen op de zekeringskas, bobijn, en enkele kabeltjes die uit de middenconsole komen piepen.


De zeteltjes werden onderhanden genomen en het rottingsproces is ook aanwezig in de zitting. De zeteltjes zullen worden ingebouwd in het interieur en dan is hij op enkele kleine details na zo goed als af. Dan komt het erop neer dat de basis moet worden gebouwd, en wat extra vuil kan worden aangebracht op de wagen en de basis.
Enjoy!