Quote:
De testdag voor de 24 Uur van Spa verliep, op een stevige schuiver van Stéphane Lémeret in de Black Falcon Mercedes SLS na, zonder veel opvallende feiten. In tegenstelling tot de voorbije jaren viel er relatief weinig nieuws te rapen op de Ardennenomloop.
|
Lees meer op turbomagazine.be
Wel opmerkelijk, enkele reacties op de verplichte pitstops...
Quote:
Tijdens de klassieke persconferentie was er een kleine opstoot tussen Olivier De Wilde van Le Dernière Heure en Stéphane Ratel. De Waalse journalist is duidelijk geen voorstander van de regel waarbij iedere wagen om de 65 minuten moet tanken, Ratel verdedigt die met hand en tand binnen de context van de Balance of Performance in GT3.
Ratel reageerde nogal kregelig op de opmerking dat verplichte tankbeurten indruisen tegen de filosofie van uithoudingsraces en ook tegen de heersende algemene opvattingen over zuinigheid en verbruik.
Ook Rudi Penders van ProSpeed Competition is overigens geen fan van deze regel, “maar we zullen kortere tankbeurten maken dan de concurrentie. Dan winnen we daar nog wat mee.”
Voor het overige ging Stéphane Lémeret er hard af in de loop van de namiddag, beschadigde de Mercedes, die hij met Thomas Jäger en Kenneth Heyer in Spa zou delen. “We weten niet of hij bij ons zal rijden”, was de droge commentaar van een teamlid.
|