View Single Post
  #35  
Old 12-03-2012, 20:55
Sennake's Avatar
Sennake Sennake is offline
Administrator
 
Join Date: May 2001
Location: Laakdal
Posts: 13,719
Hier is het dashbord ondertussen al in de juiste kleuren geschilderd.



En met het stuur op zijn plaats lijkt het al heel wat meer op een LM-dashbord dan het kitonderdeel.



Ook de cockpit werd in de juiste kleur gespoten en met carbon bekleed waar nodig. De middentunnel is hol en herbergt een aantal kabels.



De velgen werden voorzien van ventieltjes en contregewichten. De centers werden behandeld met smoke voor wat meer diepte-effect. Alleen de bandendecals ontbreken nog.



En tenslotte nog een stilleven van de resterende onderdelen die nog in de cockpit moeten aangebracht worden. Hierna was het de bedoeling om wat foto's te posten van de afgewerkte cockpit, maar bij het dryfitten van het chassis en body bleek dat ze met geen mogelijkheid op elkaar te passen waren. Om te vermijden dat Maurits' vraag over de te hoge stand van de wielen reëel zou worden, heb ik enorm veel onderdelen van de cockpit en de motor moeten afsnijden -of schuren. Zodanig veel zelfs dat ik het geen zicht meer vond om er nog foto's van te maken. Ik kan wel zeggen dat ik het dashbord en stukken van de cockpit uiteindelijk moeten creëren heb met papier omdat dat het enige materiaal is dat nergens tegenaan duwt en dus toelaat om de body op het chassis te schroeven.



Dat was vrijdagavond gelukt, maar toen moesten de achterlichten er nog op gemonteerd worden. Omdat ik dit model wou inschrijven in Jabbeke had ik al het materiaal meegenomen om ter plaatse de Ferrari af te werken. Helaas duurde dit tot 5 voor één, en er mocht slechts ingeschreven worden tot één uur. En omdat de inschrijvingen om 5 voor één al afgesloten bleken te zijn, kon die van mij er niet meer bij. Jammer, het zal voor een volgende keer zijn.

Foto's van het afgewerkte model staan trouwens in mijn galerij.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	1995_ferrari_f40gte_46.JPG
Views:	414
Size:	998.1 KB
ID:	24736   Click image for larger version

Name:	1995_ferrari_f40gte_47.jpg
Views:	395
Size:	126.4 KB
ID:	24737   Click image for larger version

Name:	1995_ferrari_f40gte_48.JPG
Views:	413
Size:	824.7 KB
ID:	24738   Click image for larger version

Name:	1995_ferrari_f40gte_49.JPG
Views:	391
Size:	904.0 KB
ID:	24739   Click image for larger version

Name:	1995_ferrari_f40gte_50.JPG
Views:	409
Size:	1,022.4 KB
ID:	24740  

__________________

* WWW.SENNAKE.BE *

Last edited by Sennake; 12-03-2012 at 21:06.
Reply With Quote