BMW 2002 Jägermeister - Kelleners - Fabbri - 1/24
Hier eentje die ik al lang in gedachte had, maar nooit vond ik een body met de correcte uitbouw. Uiteindelijk heb ik dan toch een body gevonden via slotcar-racers. Ik ben van mening dat deze body's de laatste tijd zeer mooi en gedetailleerd zijn.
Eerst en vooral moesten we een gepast onderstel vinden, en daar ik de FABBRI BMW 1600 had heb ik hiervan het onderstel gebruikt. Mits de nodige aanpassingen:
De wielbasis was te groot, hiervoor heb ik het onderstel doorgezaagd en op de gewenste lengte terug aan mekaar gelijmd. Het interieur diende dus ook aangepast te worden. Om dit te doen heb ik alle onderdelen van mekaar gezaagd, tot in uiteindelijk een bodem, een achterbank, een dashboard en achterste zijpanelen had. Dan eerst de bodemplaat en achterbank aangepast, vervolgens met plasticard de zijpanelen gemaakt en de originele er terug tegengelijmd.
Een kuipzeteltje werd voorzien voor de piloot, en een standaard exemplaar aan de passagierskant. ook een rolkooi werd gemonteerd.
Het geheel werd zijdeglans zwart gespoten, de zetelbeleding mat rood en enkele accenten werden aangebracht.
|