Quote:
Originally posted by Sennake
Wat ik me dan afvraag bij zo'n 60 deelnemers : kiest ieder team dan vrij een frequentie uit? Of deelt de organisatie die uit? Anders loop je toch een groot risico om door elkaar heen te praten op dezelfde frequenties?
|
Ik zal eens reddende engel spelen voor Sennake :
Nationaal Uithoudingskampioenschap Belcar 2002 - Sportreglement. Volgende artikels beschrijven het gebruik van radioverbindingen :
96. Elke deelnemer, teamchef, piloot, teamlid of een aangestelde, die wenst gebruik te maken van een toestel met radioverbinding teneinde een verbinding tot stand te brengen tussen de wagen en het team dient, minstens 10 werkdagen voor de aanvang van de meeting een aanvraag te doen bij:
KACB Afdeling Radio
Brasseur Bernard
Tiberghienstraat 8
1210 Brussel
Tel/fax 02/218.09.53
97. De enige frequenties die de Belgische administratie voor deelnemers aan autosportwedstrijden toelaat, zijn deze begrepen tussen 442,5375 Mhz en 442,900 Mhz.
98. De aanvraagprocedure, het aanvraagformulier evenals de volledige tekst over radioverbindingen staan beschreven in het jaarboek van de NSK.
het volledige reglement is terug te vinden op :
www.misteryracing.com onder de topic Belcar / reglementen
Groeten,
Dries