Als een funcup-team hier al verslagjes post dan mogen wij natuurlijk niet achterblijven

Hier dus een bondig verslagje van het weekend van G&A racing:
Vrijdag:
Aankomst in Francorchamps waar het weer lekker koud is. In de divisie twee van de New Procar is nog niets beslist voor wat betreft de titel: Fanny Duchateau leidt met 128 punten, Jean-Pierre Balise is tweede met 101 punten en wij staan op de derde plaats met 100 punten. In totaal zijn er nog 80 punten te verdienen. Guino heeft de laatste vijf races gewonnen dus we geven ons zeker nog niet gewonnen. De wagen staat voor dit weekend in een nieuw donkerblauw kleurtje.
Zaterdag:
Twee kwalificaties vandaag. In beide kwalifs rijdt Guino de pole in de divisie. Er zijn geen noemenswaardige problemen te melden, er is in de eerste kwalif alleen een probleem met de voorremmen die maar niet op temperatuur komen maar met de nodige tape was het probleem van de baan.
Zondag:
Er staan in totaal vier races geprogrammeerd. De eerste twee duren 20 min., de twee andere een half uur. Voor de eerste race worden regenbanden gelegd.
Race 1:
Het regent niet echt maar de baan ligt goed nat. Een paar teams leggen slicks maar het merendeel doet hetzelfde als ons. De race wordt eerder gemakkelijk door Guino.
Race 2:
Hetzelfde scenario voor race 2. Alleen vijf minuten voor tijd komt de wagen binnen met een platte band. Weg zege die naar de Bora van Duchateau gaat.
Race 3 &4:
Een droge baan voor beide races. Beide races worden wederom weggekaapt door Guino.
In het kampioenschap komen we slecht vier punten terug op de bora omdat slechts twee resultaten meetellen. Doordat Fanny Duchateau dit weekend enige piloot was op de volkswagen kon zij haar twee beste resultaten op de vier races laten tellen en niet de twee resultaten die ze rijdt als ze de auto deelt.
Het wordt moeilijk om alsnog kampioen te worden maar het kan nog en we zullen er alles voor doen. Afspraak in Zolder voor de Belgian Masters (25-27 oktober)!!!