View Single Post
  #3  
Old 22-06-2003, 13:14
NGT Racing's Avatar
NGT Racing NGT Racing is offline
De Paddock Regular
 
Join Date: Apr 2003
Location: Grimbergen
Posts: 297
Oneliner,

ik heb alle begrip voor je standpunt, mijn vraag is echter of de overheid in deze zaken moet ingrijpen.

enkele mogelijke scenario's :

Mensen die zich storen aan het luidruchtig gezever van zatte mensen die zich verenigen, ik denk dat het aantal doden vooroorzaakt door dronkenschap de competitie wel aankan met het roken.

Indien ik mijn eigen bedrijf heb en mijn collega's roken zou ik niet meer mogen roken in mijn eigen bedrijf ?

persoonlijke conclusie :

Ik zie het eerder als een big brother aanval op mijn vrijheid.

En je kan dit misschien niet geloven maar het stoort mij ook als de tafel achter mij zijn cohiba aaansteekt op het moment dat mijn solleke voor mij neus wordt geschoven. Het was echter wel mijn vrije keuze om daar binnen te stappen.

Het idee alleen al om tussen twee drankjes buiten een sigaret te gaan roken lijkt me zo onwaarschijnlijk, moesten we nu een meditteraan klimaat hebben zou ik nog zeggen ... ;-)

my bottom line :

free choice rulez

Last edited by NGT Racing; 22-06-2003 at 13:17.
Reply With Quote