Quote:
Alsof ze het bij McLaren nog niet druk genoeg hebben met het doorontwikkelen van de MP4/17D en de voorbereidingen van de eerste race met de MP4/18, gaat het team nu ook nog beginnen met het ontwerp van de nieuwe MP4/19. Dat gaf teambaas Ron Dennis op de Nurburgring te kennen.
'We hebben genoeg data verzameld om stilaan aan de bouw van de nieuwe wagen (de MP4/19) te beginnen. Die moet dan ergens in de loop van volgend jaar debuteren,” aldus Dennis.
Die geeft dus net als techisch directeur Newey aan dat in de toekomst de ontwerp- en introductiefase van een nieuwe wagen wel eens zou kunnen verschuiven. Ook Newey verwacht dat er een tijd komt dat aan het begin van het seizoen gewoon met de oude wagen wordt gestart.
'De situatie waarbij elk team bij de start van het seizoen met een nieuwe wagen verschijnt lijkt stilaan te veranderen,” denkt ook Dennis.
Intussen blijft het wel nog steeds wachten op de nieuwe MP4/18. Die zal volgend jaar ook zeker nog de eerste races afwerken.
|
bron:f1racing.nl
Gert Vermersch had gelijk; 3 wagens bij McLaren.
Met de MP4/17D racen ze, de MP4/18 proberen ze klaar te stomen voor Silverstone en de MP4/19 zit in z'n beginfase, voorzien voor de helft van seizoen 2004.
3 wagens in ontwikkeling bij McLaren. Werk genoeg !