Net wat meer info over de wintercup finale verschenen op autosport.be
Quote:
Dunlop Wintercup - Wisseltrofee Tony Jaenen: Schepers Wheel Service Wintercup finale 2004 Circuit Zolder.
Op zondag 29 februari as. organiseert Marshals Club Events de "Schepers Wheel Service Wintersprint finale", de laatste wedstrijd tellend voor de Dunlop Wintercup - Wisseltrofee Tony Jaenen. Net als tijdens de eerste en tweede wedstrijd hebben de organisatoren een technisch en spectaculair parcours uitgestippeld op en rond het Zolderse circuit, dat ruim 12 km lang en volledig verhard is, maar in een iets gewijzigde vorm.
De deelnemers starten er per twee naast elkaar, rijden een gedeelte zij aan zij om vervolgens ieder een apart traject af te leggen en aan het einde van de rit terug naast elkaar naar de finish te gaan.
Ook ditmaal zal er een behoorlijk deelnemersveld aangeboden worden, met enkele uitschieters naast de regionale top.
Verscheidene nationale rallypiloten komen hun nieuw materiaal testen; zo zal Chris Van Woensel met zijn nieuwe Mitsubishi Evo 7 aan de start staan, Kris Princen komt nog wat testen met de Clio en de gebroeders Colsoul komen nog wat onderdelen uitproberen. Peter Baert zal opnieuw met de Focus Van Pauwels Motorsport aantreden met het oog op een uitgebreide reportage.
Er blijven nog een tiental kanshebbers op de eindzege in de Dunlop Wintercup, wat de wedstrijd ongetwijfeld extra spannend zal maken.
De verkenningen starten om 10.00 uur, de eerste wedstrijd zal om 13.00 uur van start gaan. In totaal zullen er 2 verkenningen en 4 reeksen gereden worden.
|
Enkele toppers dus, nl:
- Chris Van Woensel (Mitsubishi Evo 7)
- Kris Princen (clio)
- Colsoul (Mitsubishi Evo ...?)
- Peter Baert (Focus)