Citroën maakte vandaag bekend dat de Fransman Sébastien Loeb zijn contract , voor het WK rally , verlengd heeft tot eind 2005.
De Fransman behaalde de wereldtitel in het Junior Wereldkampioenschap in 2001 met een Citroën Saxo. In 2002 won hij voor het eerst een WK zege toen hij de Monte Carlo won.
Loeb staat momenteel vijfde in de WK tussenstand bij de rijders. Hij verzamelde tot nog toe 23 punten, dat zijn er 14 minder dan de leider in de WK tussenstand Richard Burns. Bij de merken bekleedt Citroën een tweede plaats met 73 punten.
Door de nieuwe reglementswijzigingen die de FIA enkele weken geleden vastlegde (de derde rijder in een WK-team mag de laatste drie jaar geen podiumplaats behaald hebben ) staat het nu vast dat één van de twee huidige teamgenoten, Colin McRae of Carlos Sainz, eind van het seizoen zal moeten opkrassen.
Freddy Loix bevestigde eerder reeds dat hij contacten heeft met andere teams, waaronder ook Citroën.
Wil je foto's van Loeb van dit jaar in het WK zien, ga dan effe naar
www.rally-action.com